Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al Sayfamızda

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al Sayfamızda

Facebook hesaplarının büyüyüp güçlenmesi, paylaşımların daha çok insana ulaşması kullanıcılar için oldukça önemlidir. Her şeyden önce fazla etkileşim alan sayfaların prestiji de yükselir. Hesap sahibinin gerçek ve dijital dünyada daha çok dikkat çekmesi, popüler olması sağlanır. İşletme hesapları söz konusu olduğunda maddi fayda da işin içine girer. Çünkü beğeni ve takipçi sayısı arttıkça Facebook içindeki potansiyel müşteri kitlesine ulaşılır ve daha çok kazanç elde edilir.

Güvenli Alışveriş Özellikleri

Firmanın hazırladığı Facebook sayfa beğenisi paketleri satın alınırken güvenli satış özellikleri devreye girer. Şifre istenmediği için hesap şifrelerinin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi söz konusu değildir. Sadece beğeni yapılacak sayfa linkinin firma yetkililerine verilmesi yeterli olur.

KVKK hükümleri gereğince alışveriş sırasında verilen bilgilerin saklanması ya da üçüncü kişilerle paylaşılması da söz konusu değildir.

Gerçek Kullanıcı Hesaplarının Kullanılması

Facebook sayfa beğenisi paketlerini satın alan kullanıcıların sayfaları gerçek ve aktif hesaplarla beğenilir. Bu hesaplar gerçek olduğu için zaman içinde paylaşım beğenisi gibi etkileşimlerde de bulunabilir. İsteğe göre sadece yerli hesaplardan beğeni de sağlanabilir.

Gerçek hesaplarla yapılan beğenilerde yükleme sonrasında düşme ve silinme yaşanmaz. Hesap kapatma, hesap silinmesi gibi az görülen uygulamalar nedeniyle az miktarda düşme yaşanması normal kabul edilmelidir.

Müşterilere Başkaca Bir Sorumluluk Yüklenmez

Beğeni paketlerini satın alan müşteriler ödemeyi yaparken sayfanın linkini vermek dışında bir sorumluluk üstlenmez. Beğeni sağlanması için başka hesapları takip etmek ya da beğenide bulunmak gibi işlemlerin yapılması beklenmez.

Firmanın web sayfası üzerinden verilen 7/24 destek hattından satış öncesinde ve satış sonrasında faydalanmak mümkündür. Müşteriler öğrenmek istedikleri her şeyi bu hat üzerinden firma yetkililerine sorabilir.