Clubhouse, çeşitli konularda konuşmalar, talk showlar , müzik ağ, oluşturma, dating, performanslar, politik tartışmalar ve daha fazlasıyla çok çeşitli kulüpler ve sanal odalar sunar. Clubhouse'daki pek çok kulüpten bazı örnekler: Startup ClubFitBlack Wealth Matters, Leadership RebventedMusic & TechnologyDear Young QueenHealth Is WealthDesignkinds the Multi CreativesNBA Fan ClubSmiling & PositivityAfropolitan LoungeMüslümanlar & FriendsThe DachaThe Legacy Think TankReinventing Health \ CareThe True Love Society, TikTok Pazarlama Sırları ve Astroloji ve Metafizik Kulübü. Uygulama aynı zamanda Drake, Kevin Hart ve Tiffany Haddish gibi üyeleri Clubhouse'da sanal sohbetler düzenleyen ünlü kullanıcıları ile tanınır.

Uygulama ile bir konu belirlenerek sesli sohbet odaları açılabilir ve konu hakkında birden fazla kişi sesli ortamda iletişim kurabilir. Sohbet odasının tüm kullanıcılara açık olduğu açık sohbet, sadece takipçilerin katılabildiği sosyal sohbet ve sadece davetlilerin katılabildiği gizli sohbet odaları açılabilir.

Uygulama içindeki takvim özelliği ile kullanıcının ilgi alanına giren planlanmış sohbetler görülebilir, hatırlatma bildirimi oluşturulabilir. Bildirimler alarak uygulamaya yeni katılan bağlantılar görüntülenebilir, takip eden kişilerin takvime eklediği sohbetlerle ilgili bildirimler görüntülenebilir.

Kaynak : wikipedia